LECO TIPU NTecnulugia cellulare
Tecnulugia di e Cellule à Mezza Tagliu SMBB
Cellula BifacialeTecnulugie di Moduli
Eccellente prestazione anti-PID bassa LID
Menu Effetti di Ombreggiatura di i Punti Caldi
Putenza di uscita più alta BOS è LCOE più bassi
● ISO9001:2015 SGQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Qualità standard IEC61215/IEC61730
● Testi di sale/nebbia/ammoniaca IEC61701/IEC62716
| Celle Solari | Mono di tipu N |
| Nùmeru di cellule | 120 (6x20) |
| Dimensioni | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Pesu | 35,0 kg |
| Vetru Frontale / Posteriore | Vetru semi-temperatu rivestitu di 2,0 mm |
| Quadru | Lega d'aluminiu anodizatu (rinforzata à alta carica opzionale) |
| Scatola di giunzione | Classificazione Ip68 (3 diodi di bypass) |
| Cavi di uscita | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| A lunghezza pò esse persunalizata | |
| Connettori | Compatibile cù Mc4 |
| Prova di carica meccanica | Davanti 5400Pa / Daretu 2400Pa |
| CLASSE DI PUTENZA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putenza massima (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Tensione à Circuitu Apertu (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Corrente di Cortocircuitu (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Tensione à putenza massima (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Putenza Massima Attuale (Impp) | 17.12A | 13,89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13,95A | 17.21A | 13,98A | 17.24A | 14.01A |
| EFFICIENZA DI U MODULU (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Irradianza 1000W/m², temperatura di a cella 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradianza 800W/m², temperatura ambiente 20ºC, velocità di u ventu 1m/s, AM1.5G
| Guadagnu posteriore | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putenza massima (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Putenza massima (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Putenza Massima (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Cuntenitore | 40'HQ |
| Pezzi per pallet | 32 |
| Pallets per container | 18 |
| Pezzi per cuntenitore | 576 |
| Temperatura di u Modulu Operativu | -40℃ à +85℃ |
| Tensione massima di u sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificazione massima di i fusibili di serie | 35A |
| Tolleranza di putenza | 0/+5W |
| Temperatura nominale di funziunamentu (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coefficiente di temperatura di Pmax | -0,30%/℃ |
| Coefficiente di temperatura di Voc | -0,24%/℃ |
| Coefficiente di temperatura Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, District Chongchuan, Nantong City, Cina
www.alifesolar.com