LECO TIPU NTecnulugia cellulare
Tecnulugia di e Cellule à Mezza Tagliu SMBB
Cellula BifacialeTecnulugie di Moduli
Eccellente prestazione anti-PID bassa LID
Menu Effetti di Ombreggiatura di i Punti Caldi
Putenza di uscita più alta BOS è LCOE più bassi
● ISO9001:2015 SGQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Qualità standard IEC61215/IEC61730
● Testi di sale/nebbia/ammoniaca IEC61701/IEC62716
| Celle Solari | Mono di tipu N |
| Nùmeru di cellule | 144 (6x24) |
| Dimensioni | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Pesu | 31,5 chilò |
| Vetru Frontale / Posteriore | Vetru semi-temperatu rivestitu di 2,0 mm |
| Quadru | Lega d'aluminiu anodizatu (rinforzata à alta carica opzionale) |
| Scatola di giunzione | Classificazione Ip68 (3 diodi di bypass) |
| Cavi di uscita | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A lunghezza pò esse persunalizata | |
| Connettori | Compatibile cù Mc4 |
| Prova di carica meccanica | Davanti 5400Pa / Daretu 2400Pa |
| CLASSE DI PUTENZA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putenza massima (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Tensione à Circuitu Apertu (Voc) | 51,41 V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Corrente di Cortocircuitu (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11,65A |
| Tensione à putenza massima (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43.00V | 39,95 V |
| Putenza Massima Attuale (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| EFFICIENZA DI U MODULU (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Irradianza 1000W/m², temperatura di a cella 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradianza 800W/m², temperatura ambiente 20ºC, velocità di u ventu 1m/s, AM1.5G
| Guadagnu posteriore | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putenza massima (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Putenza massima (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Putenza Massima (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Cuntenitore | 20'GP | 40'HQ |
| Pezzi per pallet | 36 | 36 |
| Pallets per container | 5 | 20 |
| Pezzi per cuntenitore | 180 | 720 |
| Temperatura di u Modulu Operativu | -40℃ à +85℃ |
| Tensione massima di u sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificazione massima di i fusibili di serie | 30A |
| Tolleranza di putenza | 0/+5W |
| Temperatura nominale di funziunamentu (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coefficiente di temperatura di Pmax | -0,29%/℃ |
| Coefficiente di temperatura di Voc | -0,25%/℃ |
| Coefficiente di temperatura Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, District Chongchuan, Nantong City, Cina
www.alifesolar.com