LECO TIPU NTecnulugia cellulare
Tecnulugia di e Cellule à Mezza Tagliu SMBB
Cellula BifacialeTecnulugie di Moduli
Eccellente prestazione anti-PID bassa LID
Menu Effetti di Ombreggiatura di i Punti Caldi
Putenza di uscita più alta BOS è LCOE più bassi
● ISO9001:2015 SGQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Qualità standard IEC61215/IEC61730
● Testi di sale/nebbia/ammoniaca IEC61701/IEC62716
| Celle Solari | Mono di tipu N |
| Nùmeru di cellule | 108 (6x18) |
| Dimensioni | 1961 x 1134 x 33mm |
| Pesu | 27,8 kg |
| Vetru Frontale / Posteriore | Vetru semi-temperatu rivestitu di 2,0 mm |
| Quadru | Lega d'aluminiu anodizatu (rinforzata à alta carica opzionale) |
| Scatola di giunzione | Classificazione Ip68 (3 diodi di bypass) |
| Cavi di uscita | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A lunghezza pò esse persunalizata | |
| Connettori | Compatibile cù Mc4 |
| Prova di carica meccanica | Davanti 5400Pa / Daretu 2400Pa |
| CLASSE DI PUTENZA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putenza massima (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Tensione à Circuitu Apertu (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40.00V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Corrente di Cortocircuitu (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15,78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12,72A | 15.96A | 12,77A |
| Tensione à putenza massima (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91 V |
| Putenza Massima Attuale (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14,98A | 11,98A | 15.04A | 12.03A |
| EFFICIENZA DI U MODULU (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Irradianza 1000W/m², temperatura di a cella 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradianza 800W/m², temperatura ambiente 20ºC, velocità di u ventu 1m/s, AM1.5G
| Guadagnu posteriore | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putenza massima (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Putenza massima (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Putenza Massima (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Cuntenitore | 40'HQ |
| Pezzi per pallet | 34 |
| Pallets per container | 24 |
| Pezzi per cuntenitore | 816 |
| Temperatura di u Modulu Operativu | -40℃ à +85℃ |
| Tensione massima di u sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificazione massima di i fusibili di serie | 30A |
| Tolleranza di putenza | 0/+5W |
| Temperatura nominale di funziunamentu (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coefficiente di temperatura di Pmax | -0,29%/℃ |
| Coefficiente di temperatura di Voc | -0,25%/℃ |
| Coefficiente di temperatura Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, District Chongchuan, Nantong City, Cina
www.alifesolar.com