| PROGETTU ELETTRICU | PARAMETRI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Putenza massima | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Tensione di funziunamentu ottima | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Corrente di funziunamentu ottimale | Imp(A) | 12.91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Tensione à circuitu apertu | Voc(V) | 52.32 | 52,58 | 52,77 | 53.03 |
| Corrente di cortocircuitu | Isc(A) | 13.65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Gamma di temperatura di funziunamentu di u modulu | ℃ | -40 ℃ ~ + 85 ℃ | |||
| Tensione massima di u sistema | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Corrente massima di fusibile | A | 25 | |||
| Gamma di tolleranza di putenza | % | 0~+3% | |||
| *STC (Circustanza di prova standard): Irradiazione frontale 1000W/m², Temperatura di a cella 25℃, Spettru AM1.5. | |||||
| Temperatura nominale di funziunamentu di a cellula | VOC | ℃ | 44℃±2℃ |
| Coefficiente di temperatura di putenza massima | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Coefficiente di temperatura di tensione à circuitu apertu | Vocal | %/℃ | -0,24 |
| Coefficiente di temperatura di corrente di cortocircuitu | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Livellu di sicurezza | Classe II |
| Garanzia di u produttu | 12 anni di materiali è tecnulugia di u produttu |
| Garanzia di putenza | 25 anni di putenza lineare |
| *L'attenuazione in u primu annu hè di 2%. Da l'annu dopu, a calata annuale hè menu di 0,5%. A putenza di u modulu ùn hè micca menu di 80% in u 25esimu annu. | |
| Tipu di cellula | Cellula TOPCon 182 × 91 mm |
| Disposizione cellulare | 144 pezzi (12×12) |
| Dimensione di u modulu | 2260x1219x2.7mm |
| Pesu di u modulu | 7,44 kg |
| Scatola di giunzione | Classificazione di a scatula IP68 |
| Cavu di uscita | 4 mm², lunghezza rete cavu 500 mm. A lunghezza di u cavu pò esse persunalizata |
| Tipu di cunnettore | Compatibilità MC4 |
| Quadru | N/D |
| Carica statica frontale (pressione di a neve) | 5400Pa |
| Carica statica posteriore (pressione di u ventu) | 2400Pa |
| Trasporti | Camion à piattaforma 13 metri | Camion à piattaforma 17,5 metri | Cuntenitore 20°C | Cuntenitore 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Dimensione | 13 metri | 17,5 metri | 20°C | 40°C |
| Pallet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Pezzu/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Pezzi tutali | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Dimensione di l'imballu (Pallet) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Putenza massima (W) | Efficienza di cunversione | Pesu | Garanzia di u produttu | Garanzia di putenza | Dimensioni di i moduli | Disposizione di e Cellule |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 2260x1219x2.7mm | 144 pezzi (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 2260x1110x2.7mm | 132 pezzi (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 2260x1020x2.7mm | 120 pezzi (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 2260x918x2.7mm | 108 pezzi (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 2260x825x2.7mm | 96 pezzi (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 2260x735x2.7mm | 84 pezzi (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 2260x644x2.7mm | 72 pezzi (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 1545x425x2.7mm | 72 pezzi (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 1150x927x2.7mm | 54 pezzi (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anni | 25 anni | 1750x1150x2.7mm | 80 pezzi (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, District Chongchuan, Nantong City, Cina
www.alifesolar.com