LECO TIPU NTecnulugia cellulare
Tecnulugia di e Cellule à Mezza Tagliu SMBB
Cellula BifacialeTecnulugie di Moduli
Eccellente prestazione anti-PID bassa LID
Menu Effetti di Ombreggiatura di i Punti Caldi
Putenza di uscita più alta BOS è LCOE più bassi
● ISO9001:2015 SGQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Qualità standard IEC61215/IEC61730
● Testi di sale/nebbia/ammoniaca IEC61701/IEC62716
| Celle Solari | Mono di tipu N |
| Nùmeru di cellule | 132 (6x20) |
| Dimensioni | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Pesu | 33,8 kg |
| Vetru Frontale / Posteriore | Vetru semi-temperatu rivestitu di 2,0 mm |
| Quadru | Lega d'aluminiu anodizatu (rinforzata à alta carica opzionale) |
| Scatola di giunzione | Classificazione Ip68 (3 diodi di bypass) |
| Cavi di uscita | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| A lunghezza pò esse persunalizata | |
| Connettori | Compatibile cù Mc4 |
| Prova di carica meccanica | Davanti 5400Pa / Daretu 2400Pa |
| CLASSE DI PUTENZA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putenza massima (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Tensione à Circuitu Apertu (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Corrente di Cortocircuitu (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15,98A | 12,78A |
| Tensione à putenza massima (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Putenza Massima Attuale (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11,90A | 14.94A | 11,95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| EFFICIENZA DI U MODULU (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Irradianza 1000W/m², temperatura di a cella 25°C, AM1.5G NMOT: Irradianza 800W/m², temperatura ambiente 20°C, velocità di u ventu 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Guadagnu posteriore | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putenza massima (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Putenza massima (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Putenza Massima (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Cuntenitore | 40'HQ |
| Pezzi per pallet | 34 |
| Pallets per container | 20 |
| Pezzi per cuntenitore | 680 |
| Temperatura di u Modulu Operativu | -40℃ à +85℃ |
| Tensione massima di u sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificazione massima di i fusibili di serie | 30A |
| Tolleranza di putenza | 0/+5W |
| Temperatura nominale di funziunamentu (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coefficiente di temperatura di Pmax | -0,29%/℃ |
| Coefficiente di temperatura di Voc | -0,25%/℃ |
| Coefficiente di temperatura Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, District Chongchuan, Nantong City, Cina
www.alifesolar.com