LECO TIPU NTecnulugia cellulare
Tecnulugia di e Cellule à Mezza Tagliu SMBB
Tecnulugie di Moduli Cellulari Bifaciali
Eccellente prestazione anti-PID bassa LID
Menu Effetti di Ombreggiatura di i Punti Caldi
Putenza di uscita più alta BOS è LCOE più bassi
● ISO9001:2015 SGQ
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Qualità standard IEC61215/IEC61730
● Testi di sale/nebbia/ammoniaca IEC61701/IEC62716
| Celle Solari | Mono di tipu N |
| Nùmeru di cellule | 96 (6x16) |
| Dimensioni | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Pesu | 24,0 kg |
| Vetru frontale | Vetru semi-temperatu rivestitu di 2,0 mm |
| Quadru | Lega d'aluminiu anodizatu (rinforzata à alta carica opzionale) |
| Scatola di giunzione | Classificazione Ip68 (3 diodi di bypass) |
| Cavi di uscita | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A lunghezza pò esse persunalizata | |
| Connettori | Compatibile cù Mc4 |
| Prova di carica meccanica | Davanti 5400Pa / Daretu 2400Pa |
| CLASSE DI PUTENZA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putenza massima (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Tensione à Circuitu Apertu (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Corrente di Cortocircuitu (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12,72A | 15.96A | 12,77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Tensione à putenza massima (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Putenza Massima Attuale (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11,87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| EFFICIENZA DI U MODULU (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Irradianza 1000W/m², temperatura di a cella 25°C, AM1.5G NMOT: Irradianza 800W/m², temperatura ambiente 20°C, velocità di u ventu 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Guadagnu posteriore | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putenza massima (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Putenza massima (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Putenza Massima (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Cuntenitore | 40'HQ |
| Pezzi per pallet | 36 |
| Pallets per container | 26 |
| Pezzi per cuntenitore | 936 |
| Temperatura di u Modulu Operativu | -40℃ à +85℃ |
| Tensione massima di u sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificazione massima di i fusibili di serie | 30A |
| Tolleranza di putenza | 0/+5W |
| Temperatura nominale di funziunamentu (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coefficiente di temperatura di Pmax | -0,29%/℃ |
| Coefficiente di temperatura di Voc | -0,25%/℃ |
| Coefficiente di temperatura Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, District Chongchuan, Nantong City, Cina
www.alifesolar.com