LECO TIPU NTecnulugia cellulare
Tecnulugia di e Cellule à Mezza Tagliu SMBB
Cellula BifacialeTecnulugie di Moduli
Eccellente prestazione anti-PID bassa LID
Menu Effetti di Ombreggiatura di i Punti Caldi
Putenza di uscita più alta BOS è LCOE più bassi
● ISO9001:2015 SGQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Qualità standard IEC61215/IEC61730
● Testi di sale/nebbia/ammoniaca IEC61701/IEC62716
| Celle Solari | Mono di tipu N |
| Nùmeru di cellule | 132 (6x22) |
| Dimensioni | 2384 x 1303 x 35mm |
| Pesu | 38,5 kg |
| Vetru Frontale / Posteriore | Vetru semi-temperatu rivestitu di 2,0 mm |
| Quadru | Lega d'aluminiu anodizatu (rinforzata à alta carica opzionale) |
| Scatola di giunzione | Classificazione Ip68 (3 diodi di bypass) |
| Cavi di uscita | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| A lunghezza pò esse persunalizata | |
| Connettori | Compatibile cù Mc4 |
| Prova di carica meccanica | Davanti 5400Pa / Daretu 2400Pa |
| CLASSE DI PUTENZA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Putenza massima (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Tensione à Circuitu Apertu (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Corrente di Cortocircuitu (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14,75A | 18.49A | 14.79A |
| Tensione à putenza massima (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Putenza Massima Attuale (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13,89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13,95A | 17.48A | 13,98A |
| EFFICIENZA DI U MODULU (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Irradianza 1000W/m², temperatura di a cella 25°C, AM1.5G NMOT: Irradianza 800W/m², temperatura ambiente 20°C, velocità di u ventu 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Guadagnu posteriore | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Putenza massima (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Putenza massima (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Putenza Massima (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Efficienza di u Modulu STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Cuntenitore | 40'HQ |
| Pezzi per pallet | 32 |
| Pallets per container | 18 |
| Pezzi per cuntenitore | 576 |
| Temperatura di u Modulu Operativu | -40℃ à +85℃ |
| Tensione massima di u sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificazione massima di i fusibili di serie | 35A |
| Tolleranza di putenza | 0/+5W |
| Temperatura nominale di funziunamentu (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coefficiente di temperatura di Pmax | -0,30%/℃ |
| Coefficiente di temperatura di Voc | -0,24%/℃ |
| Coefficiente di temperatura Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, District Chongchuan, Nantong City, Cina
www.alifesolar.com